Відсік (касета) для 8 АА (пальчикових) батарейок, з проводами
Габарити : 30 х 63 х 58 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга | 12 В |
| Тип батарейки | АА |
| Кількість батарейок | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴



